Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського
Київський політехнічний інститут було засновано наприкінці ХІХ століття в 1898 році. У той час КПІ включав в себе всього чотири факультети: механічний, інженерний, сільськогосподарський і хімічний
Сьогодні Національний технічний університеті України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» (КПІ ім. Ігоря Сікорського) – найбільший технічний університет України дослідницького типу, один з провідних університетів Європи та світу.
Центр міжнародної освіти
Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» готує фахівців з числа іноземних громадян з початку свого заснування в 1898р, та зберігає базу даних випускників-іноземців починаючи з 1945р. Традиційно підготовкою іноземців до вступу у ВНЗ займається Підготовче відділення, а організацією та супроводом навчання іноземців з 1992 року займались Управління міжнародних зав’язків НТУУ «КПІ», міжнародний факультет разом зі структурними підрозділами університету.
З серпня 2012 року шляхом реорганізації міжнародного факультету наказом ректора університету №4-237 від 17.08.12 року був створений Центр міжнародної освіти НТУУ «КПІ» до складу якого, поряд з іншими службами, структурно увійшло підготовче відділення для іноземних громадян.
-
набір, легалізацію перебування в Україні;
-
поселення в гуртожитки університету;
-
підготовку іноземців та осіб без громадянства до вступу у вищі навчальні заклади України;
-
супроводжує навчальний процес іноземних громадян в КПІ ім. Ігоря Сікорського на всіх освітніх рівнях: бакалавр, магістр, кандидат наук (Ph.D.), доктор наук (D.Sc.);
Також ЦМО організовує та забезпечує курси підвищення кваліфікації, перепідготовку, тренінги, стажування іноземців та осіб без громадянства в структурних підрозділах КПІ ім. Ігоря Сікорського. Після завершення навчання іноземців в університеті ЦМО видає диплом або сертифікат за європейським зразком.
Уся освітянська діяльність КПІ ім. Ігоря Сікорського стосовно іноземних студентів здійснюється на підставі існуючих нормативних документів, якими регламентується в’їзд іноземців в Україну з метою навчанн
я, їх перебування в Україні та виїзд на батьківщину. Прийом іноземних громадян на навчання здійснюється на підставі міжнародних договорів України, загальнодержавних програм, договорів між університетом та юридичними і фізичними особами, що забезпечує перебування іноземців та осіб без громадянства в Україні на законних підставах.