Підготовка до вступної кампанії 2022 розпочата в Китаї!

12

30 листопада та 24 грудня 2021 року викладачі Підготовчого центру Mianyang (Підготовчого центру для Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського») провели дві рекламні лекції в регіоні Сичуань про КПІ. У залі засідань школи зібралося понад 400 старшокласників. Зі вступним словом виступив заступник директора

Центру міжнародної освіти КПІ ім. Ігоря Сікорського Віталій Овечкін, у якому коротко розповів про КПІ імені Ігоря Сікорського, співпрацю університету з китайськими університетами та партнерами і запросив усіх студентів на навчання в КПІ. Пан Тан та пан Лі з Підготовчого центру Mianyang розповіли про умови проживання і технологічний розвиток України, дружні стосунки між Україною та Китаєм, а також багату і довгу історію КПІ ім. Ігоря Сікорського, перспективи працевлаштування випускників. Виходячи з точки зору забезпечення профілактики та безпеки студентів під час епідемії, були організовані курси Підготовчого центру. Студенти та викладачі, які брали участь у конференції, високо оцінили презентацію та отримали глибоке враження про КПІ ім. Ігоря Сікорського. Після презентації було отримано понад 40 заповнених реєстраційних форм студентів, які висловили попереднє бажання пройти підготовчі курси для вступу в КПІ. Інші 110 студентів заповнили анкету та висловили «бажання навчатися в КПІ». Підготовчий центр Mianyang продовжить здійснювати подальшу рекламну діяльність у провінції Сичуань, Китай. Епідемія зробила подорож іноземних студентів складнішою, але завдяки рекламній діяльності Підготовчого центру Mianyang Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» відкрив свої двері для студентів.

Сподіваємося, що у 2022 році ми зустрінемося в Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», щоб здійснити мрії китайських студентів!

12312

06.01.2022