Про нас

Ми знаємо, як важливо отримати якісну і престижну освіту. Наш Центр міжнародної освіти запрошує Вас на навчання в найбільший технічний університет Європи.
Директор: Сергій МАУЛІК, PhD
Керівник підготовчого відділення для іноземних громадян: Аліна ЮФЕСТ
Начальник відділу з організаційної роботи з іноземними громадянами: Остап ОЛІЙНИК

Підготовка кадрів з числа іноземних громадян почалася в Київському політехнічному інституті з моменту його заснування. За цей час отримали вищу освіту іноземні громадяни з 112 країн світу. Серед них - міністри, дипломати, космонавти, відомі інженери, вчені в різних галузях науки і техніки, такі як: Войцех Свентославський - відомий польський фахівець в галузі фізичної хімії, Лю Цзень Фен - міністр цивільної авіації Китайської Народної Республіки, Ганзоріг Майдаржавін - дублер монгольського космонавта та багато інших. Центр міжнародної освіти, є структурним підрозділом КПІ ім. Ігоря Сікорського і виконує функції, пов'язані з:
  • організацією набору іноземних громадян на навчання;
  • прийомом і зарахуванням до університету;
  • організацією і контролем навчального процесу;
  • проживанням;
  • паспортно-візовим супроводом іноземних громадян та їх реєстрацією за місцем проживання;
  • медичним обслуговуванням і страхуванням;
  • організацією культурно-масових заходів.
У структурі Центру міжнародної освіти працює Підготовче відділення для іноземних громадян (ПВІ), забезпечуючи їх підготовку до вступу на навчання в КПІ ім. Ігоря Сікорського та інші вищі навчальні заклади України. Структура та функції ЦМО регламентуються Положенням про Центр міжнародної освіти Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського". Звіт про виконання колективного договору ЦМО.
No tags for this post.