Про нас

Ми знаємо, як важливо отримати якісну і престижну освіту. Наш Центр міжнародної освіти запрошує Вас на навчання в найбільший технічний університет Європи.

Директор: Надзвичайний і Повноважний Посол України, проф. Володимир КОВАЛЬ
Керівник підготовчого відділення для іноземних громадян: к.т.н. Остап ОЛІЙНИК
Заступник директора з соціально-побутових питань: Василь МАЛУШ

Підготовка кадрів з числа іноземних громадян почалася в Київському політехнічному інституті з моменту його заснування. За цей час отримали вищу освіту іноземні громадяни з 112 країн світу. Серед них - міністри, дипломати, космонавти, відомі інженери, вчені в різних галузях науки і техніки, такі як: Войцех Свентославський - відомий польський фахівець в галузі фізичної хімії, Лю Цзень Фен - міністр цивільної авіації Китайської Народної Республіки, Ганзоріг Майдаржавін - дублер монгольського космонавта та багато інших.

Центр міжнародної освіти, є структурним підрозділом КПІ ім. Ігоря Сікорського і виконує функції, пов'язані з:

  • організацією набору іноземних громадян на навчання;
  • прийомом і зарахуванням до університету;
  • організацією і контролем навчального процесу;
  • проживанням;
  • паспортно-візовим супроводом іноземних громадян та їх реєстрацією за місцем проживання;
  • медичним обслуговуванням і страхуванням;
  • організацією культурно-масових заходів.

У структурі Центру міжнародної освіти працює Підготовче відділення для іноземних громадян (ПВІ), забезпечуючи їх підготовку до вступу на навчання в КПІ ім. Ігоря Сікорського та інші вищі навчальні заклади України.

Структура та функції ЦМО регламентуються Положенням про Центр міжнародної освіти Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського".