Кампус

malushЗаступник директора - Малуш Василь Миколайович
Всі іноземці та особи без громадянства, які навчаються в КПІ ім. Ігоря Сікорського забезпечуються гуртожитком та мають можливість користуватись соціально-побутовою інфраструктурою університету: бібліотекою, у тому числі читальною залою, медичними пунктами, пунктами харчування, актовими чи концертними залами, спортивними залами, стадіонами та/або спортивними майданчиками аналогічно українським громадянам. Загальна кількість ліжко-місць в гуртожитках університету – 11090. Інформація про соціальну-побутову інфраструктуру студентського містечка університету наведена в Таблиці:
з/п

Найменування об’єктів соціальної інфраструктури

К-сть Площа (кв.м)
1. Гуртожитки для студентів 21 147750,3
2. Житлова площа, що припадає на одного студента у гуртожитку 5,89
3 Їдальні та буфети 31 7777,33
4. Кількість студентів, що припадає на одне посадкове місце в їдальнях і буфетах (осіб) 6
5. Актові зали 3 1667,1
6. Спортивні зали 7 5178,3
7. Плавальні басейни 2 2562,6
8. Інші спортивні споруди: -       стадіони -       спортивні майданчики -       корти   3 2 1   18020,0 951,77 3635,6
9. Студентський палац (клуб) 1 7916,8

У гуртожитках університету працює локальна комп’ютерна мережа з виходом в Інтернет, є робочі кімнати для занять, спортивні зали з необхідним інвентарем та обладнанням. У студентському містечку та гуртожитках працюють пункти надання побутових послуг.

Всі гуртожитки університету періодично проходять перевірки та відповідають санітарним та будівельним нормам, вимогам пожежної безпеки та нормам з охорони праці. Житлові приміщення, придатні для проживання іноземних студентів та слухачів підготовчого відділення розташовані в п’яти гуртожитках блочного та коридорного типу:

  1. Гуртожиток №6, вул. Академіка Янгеля, 18/1.
  2. Гуртожиток №17, вул. Виборзька, 1.
  3. Гуртожиток №18, вул. Борщагівська, 148.
  4. Гуртожиток №19, вул. Борщагівська, 146.
  5. Гуртожиток №20, вул. Борщагівська, 144.

У житлових кімнатах для іноземців проживає максимум по 3 особи. Кімнати укомплектовані меблями та м’яким інвентарем. В залежності від своїх потреб іноземні студенти мають можливість взяти в оренду або придбати для власного користування мультимедійну та побутову техніку.

У кожній кімнаті блочного типу є окремий душ та туалет. На кожному поверсі в гуртожитку коридорного типу розташовано 2 загальні кухні та 2 загальних туалети.

Для сприяння налагодженню морально-психологічного клімату в студмістечку університету працює соціальна служба, також діють органи студентського самоврядування з представниками від іноземних студентів. В гуртожитках університету іноземці та особи без громадянства проживають разом з українськими студентами, що сприяє інтернаціоналізації контингенту університету.

Умови проживання і оплата послуг за проживання іноземними студентами обумовлюється окремими угодами між дирекцією студмістечка КПІ ім. Ігоря Сікорського та іноземними студентами. За порушення угоди іноземні студенти та слухачі підготовчого відділення можуть бути виселені з гуртожитків та/або відраховані з університету. Для профілактики правопорушень зі сторони іноземців та по відношенню до них створено земляцтва країн та вибрані голови земляцтв, які допомагають іноземцям прилаштуватись до умов та вимог проживання в гуртожитках. Іноземці та особи без громадянства отримують пам’ятки щодо проживання в гуртожитку, де вказані ключові моменти поводження та проживання в гуртожитку, а також всі необхідні контактні номери телефонів.

18g

No tags for this post.