Привітання з Днем Утворення КНР від китайських студентів

КПІ щиро вітає китайських студентів з Днем Утворення КНР!

Величезна кількість співвітчизників-китайців в Україні зустріли 72-річчя великої Батьківщини по-різному. Китайські студенти висловили свою любов і тугу за вітчизною за допомогою пісні та передали таким чином свої найщиріші вітання! Група китайських студентів з КПІ ім. Ігоря Сікорського та їх друзі за підтримки ЦМО підготували спільне відео-привітання:

За словами китайських студентів, навіть у самих різних куточках світу, коли вони відокремлені від Батьківщини тисячами гір і морів, вітчизна завжди надає їм впевненості, віри та гордості, наділяє найглибшими почуттями. Вони дихають разом з Батьківщиною, пов'язані з нею спільною долею і скріплені нерозривним зв'язком сердець!

Як молоді студенти, вони ніколи не забувають про завдання, поставлене молоді та студентам за кордоном Головою КНР - він сподівається, що кожен представник молоді зможе стати «вмілою людиною з високими ідеалами», повною амбіцій і бажань виконати свою місію. Студенти повинні скористатися своєю молодістю і гарячим ентузіазмом, щоб написати нову сторінку в історії по здійсненню своїх мрій.

01.10.2021р.