Реалізуємо проект «КПІ-в-Іноземних ЗМІ»

На виконання «Концепції системи роботи університету з набору іноземних громадян на навчання…», ЦМО продовжує реалізовувати проект «КПІ-в-Іноземних ЗМІ», але у нестандартній формі. Ми звернулися до наших партнерів-агентських компаній з рекрутингу студентів з пропозицією організації, завдяки своїм зв’язкам зі ЗМІ країн-свого впливу (акредитації), інтерв’ю Директора ЦМО або публікації статті про переваги навчання та освітні можливості КПІ, як провідного технічного університету України. Також долучили до проекту наших найактивніших студентів-освітніх амбасадорів. І ось перша ластівка – інтерв’ю Директора ЦМО проф. Володимира Коваля у провідному Пакистанському виданні «Daily Notable» (обрати дату 12.05.2021, клікнути Editorial і проскролити вниз), а також у Twitter. photo_2021-05-14_11-08-11No tags for this post.