Випускники Центру довузівської підготовки вступають до КПІ ім. Ігоря Сікорського

Випускники Центру довузівської підготовки для КПІ ім. Ігоря Сікорського у місті Ханчжоу (Китайська Народна Республіка), які успішно завршили навчання почали вступ до нашого Університету.

(Центр довузівської підготовки був урочисто відкритий 18 серпня 2020 р. першим проректором Юрієм Якименком та президентом компанії «Zhejiang Xipei Education Technology Co., Ltd.» паном Мао Їфеєм)

В рамках проєкту за 10 місяців слухачі не лише оволоділи українською мовою на рівні не нижче B1, але й покращити свої знання фізики, математики, біології та історії України, необхідних для вступу до університетів України. Зауважимо, що навчання відбувалось в дистанційний та змішаній формі.

Вихід КПІ ім. Ігоря Сікорського на міжнародний ринок освітніх послуг продемонстрував успішну реалізацію такого проєкту, звичайно, за підтримки партнерів з компанії «Zhejiang Xipei Education Technology Co., Ltd.». Випускники Центру успішно вступають до КПІ та різних університетів України.

Центру міжнародної освіти КПІ ім. Ігоря Сікорського щиро бажає абітурієнтам міцного здоров'я та високих досягнень у навчанні.

WeChat Image_20210820130442

20.08.2021.

No tags for this post.