Студенти з Індії прибули на практику до КПІ ім. Ігоря Сікорського

Цього літа група з 32-х студентів з електротехнічного та машинобудівного факультетів Інституту менеджменту, підприємництва та інженерних технологій Вішванікетан були обрані на проходження стажування в КПІ імені Ігоря Сікорського. Очолює групу з індійської сторони аспірант Жоши С.К. visit to KPI Museum На протязі їх 45-деного стажування, студенти працюють над різними проектами, які були спеціально розроблені та запропоновані Механіко-машинобудівним інститутом та факультетом електроенерготехніки та автоматики. Студенти працюють у групах з 3-4-х людей під керівництвом викладачів КПІ. В кінці терміну перебування  студенти мають представити свій проект та отримати сертифікат про завершення стажування. visit to Independance square Окрім навчання студенти також мають згоду відвідувати цікаві історичні та розважальні місця Києва. Вони вже побували на автобусному турі по місту, в музеї Другої Світової війни та музеях КПІ. Також був здійснений візит до козацького селища Мамаєва Слобода та похід до київського оперного театру.No tags for this post.