Відбувся конкурс «International Mister KPI 2017»

2 листопада 2017 року у Центрі міжнародної освіти відбувся конкурс «International Mister KPI 2017», який є відбірковим етапом серед іноземних студентів до загальноуніверситетського конкурсу «Містер КПІ».

Шість конкурсантів з різних країн світу взяли у ньому участь.

Конкурсна програма складалася з трьох етапів: дефіле, спільний танець та конкурс талантів. Зал був дуже активним.  Вихід конкурсантів вітався бурхливими оплесками глядачів, які активно підтримували своїх фаворитів.

Усі учасники намагалися сподобатися глядачам, проявити свій талант, неординарність, запам’ятатись.

Старання хлопців не були даремними. Кожен з конкурсантів був відзначений у певній номінації, а переможцем за результат оцінювання журі став студент 1 курсу Механіко-машинобудівного інституту Бінбога Аслан (Туреччина).

Містером глядацьких симпатій глядачі обрали студента 2 курсу, Інженерно-фізичного факультету Мен Сянхуея (Китай).

Учасники отримали цінні призи та подарунки від Центру міжнародної освіти та спонсора заходу «КПІ Brand Store».

Вітаємо всіх учасників конкурсу «International Mister KPI 2017» і бажаємо Аслану успіху на загальноуніверситетському містері.

1D5A7248