Відбулась незабутня екскурсія для студентів-іноземців містами України

18624549_1992187877672860_446204468_n

9 – 14 травня студенти-іноземці груп УТ-1 та УТ-2 з викладачами підготовчого відділення ЦМО Галкою Ю.М., Суддею Ю.В. та МЦО Національного авіаційного університету Корабльовою І.В. побували на екскурсії в містах України: Кам’янець-Подільський, Хотин, Івано-Франківськ та Львів.

Розпочали тур зі стародавнього міста  Кам’янець-Подільський, де відвідали неприступну Кам’янець-Подільську фортецю, Міську ратушу, Катедральний Петропавлівський костел, Монастир домініканців, костел Св. Миколая  та багато інших історичних пам’яток.

Наступного дня вирушили в захоплююче місто Хотин та Хотинську фортецю. Побували в фортеці XIII–XVIII століття, яка збереглась в чудовому стані.

Не менше іноземних студентів вразило місто Івано-Франківськ. Там ми не поспішаючи гуляли центральною вулицею, насолоджуючись атмосферою міста. Милувались фонтанами, численними пам’ятниками і звичайно сиділи на дереві щастя, котре знаходиться на вулиці Незалежності.

Місто Лева зустріло нас  пасмурною погодою з дощем, але це не завадило насолодитись чудовим містом. Знайомство зі Львовом ми розпочали з його серця – площі Ринок. Кожна з будівель захоплювала і вражала, особливо – міська ратуша з центральною баштою, оточена чотирма фонтанами, які прикрашені скульптурами грецьких богів. Після міської ратуші ми потрапили до дивовижного пам’ятника архітектури епохи Відродження – Італійського дворика. Сьогодні на території дворика відбуваються джазові фестивалі, покази фільмів, зустрічі з мистецькими діячами.

18624459_1992187981006183_1243064466_n

Пам’ятка архітектури кінця ХІХ століття, яка входить до переліку найкрасивіших театрів Європи – Львівський театр опери та балету імені Соломії Крушельницької – стала наступним пунктом нашої подорожі. Театр  побудований у стилі псевдоренесансу, щедро декорований як ззовні, так і з середини, не міг не зачаровувати.

Вірменський собор Успіння Пресвятої Богородиці, Домініканський костел, єдина пам'ятка готики у Львові - Латинський кафедральний собор Успіння Пресвятої Богородиці, каплиця Боїмів зі скульптурою Ісуса Христа Скорботного, Успенська православна церква, в якій був висвячений Петра Могила, львівська «статуя свободи», вражаючі будинки «австрійської» частини міста, львівський університет – далеко не повний перелік об’єктів, які ми відвідали. Доповнила враження від пам’яток захоплююча розповідь екскурсовода.

Хлопці та дівчата були приємно вражені від побаченого. Дуже цікавою виявилась екскурсія в Аптеку-музей. Тут вони дізнались, як колись виготовлялись ліки, як вони зберігались та розповсюджувались.

Іноземці із радістю та цікавістю гуляли вузькими вуличками Львова, адже тут, у старовинній частині міста, досі витає атмосфера таємничості, а ще солодко-гіркий запах знаменитої «Львівської кави».

Ще ми відвідали Високий замок, «Копальня кави», відомі львівські кав’ярні, майстерню шоколаду та безліч інших місць.

Погулявши, відпочивши, придбавши сувеніри, шоколад та каву на згадку, усі втомлені, але радісні та щасливі, повернулись до Києва.

Ця поїздка залишила студентам незабутні враження!

18601644_1992187724339542_1983432712_n

Дивіться більше фото на facebook.